Product Tabs for WooCommerce 2.0.21 - en to fi translation catalogue (44 entries)

note: Plugin Name of the plugin/theme
en: Product Tabs for WooCommerce
fi: Tuotevälilehdet WooCommerce:lle

en: Version: %s
fi: Versio: %s

en: Getting Started
fi: Aloitus

en: Tab: Settings
fi: Välilehti: Asetukset

en: Conditions
fi: Ehdot

en: Use Default for All
fi: Käytä oletusta kaikille

en: Check to display default content in all products
fi: Valitse näyttääksesi oletussisältö kaikissa tuotteissa

en: Priority
fi: Prioriteetti

en: Product Categories
fi: Tuotekategoriat

en: Select categories if you want to show tab in selected category only. If nothing is selected it will be shown for all categories.
fi: Valitse kategoriat, jos haluat näyttää välilehden vain valitussa kategoriassa. Jos mitään ei ole valittu, se näytetään kaikissa kategorioissa.

en: Custom Product Tabs
fi: Mukautetut tuotevälilehdet

en: There is no any custom tab to be set specific to the product.
fi: Ei ole olemassa mukautettua välilehteä, joka olisi asetettu tietylle tuotteelle.

en: Click here to add custom tabs.
fi: Napsauta tästä lisätäksesi mukautettuja välilehtiä.

en: Default Content will be displayed if nothing is entered in the Product
fi: Oletussisältö näytetään, jos tuotteeseen ei syötetä mitään

en: Default for All
fi: Oletus kaikille

en: Tab Key
fi: Välilehden näppäin

en: Tab updated.
fi: Välilehti päivitetty.

en: Custom field updated.
fi: Mukautettu kenttä päivitetty.

en: Custom field deleted.
fi: Mukautettu kenttä poistettu.

en: Tab restored to revision from %s
fi: Välilehti palautettu versioon %s

en: Tab published.
fi: Välilehti julkaistu.

en: Tab saved.
fi: Välilehti tallennettu.

en: Tab submitted.
fi: Välilehti lähetetty.

en: Tab scheduled for: <strong>%1$s</strong>.
fi: Välilehti aikataulutettu: <strong>%1$s</strong>.

en: Tab draft updated.
fi: Välilehden luonnos päivitetty.

en: Product Tabs
fi: Tuotevälilehdet

en: Product Tab Settings
fi: Tuotevälilehden asetukset

en: Disable the_content Filter
fi: Poista the_content-suodatin käytöstä

en: Enable this checkbox if you are using a page builder and have problems with the content preview.
fi: Ota tämä valintaruutu käyttöön, jos käytät sivunrakentajaa ja sinulla on ongelmia sisällön esikatselussa.

en: Settings
fi: Asetukset

en: Go Pro
fi: Siirry Pro:hon

en: Add New Tab
fi: Lisää uusi välilehti

en: New Tab
fi: Uusi välilehti

en: Edit Tab
fi: Muokkaa välilehteä

en: View Tab
fi: Näytä välilehti

en: Search Tabs
fi: Etsi välilehtiä

en: Parent Tabs:
fi: Päävälilehdet:

en: No tabs found.
fi: Ei välilehtiä löytynyt.

en: No tabs found in Trash.
fi: Ei välilehtiä löytynyt roskakorista.

note: Description of the plugin/theme
en: Product Tabs for WooCommerce is the best WordPress plugin to add new tabs for WooCommerce products. You can add as many custom tabs as you need to the product using this plugin.
fi: Tuotetapit WooCommerce: paras WordPress-laajennus uusien välilehtien lisäämiseksi WooCommerce-tuotteille. Voit lisätä niin monta mukautettua välilehteä kuin tarvitset tuotteeseen tämän laajennuksen avulla.

[ctx: post type general name]
en: Tabs
fi: Välilehdet

[ctx: post type singular name]
en: Tab
fi: Välilehti

[ctx: admin menu]
en: Product Tabs for WooCommerce
fi: Tuotetapit WooCommerce

[ctx: add new on admin bar]
en: Tab
fi: Välilehti
