Product Tabs for WooCommerce 2.0.21 - en to nb-NO translation catalogue (44 entries)

note: Plugin Name of the plugin/theme
en: Product Tabs for WooCommerce
nb-NO: Produktfaner for WooCommerce

en: Version: %s
nb-NO: Versjon: %s

en: Getting Started
nb-NO: Kom i gang

en: Tab: Settings
nb-NO: Fane: Innstillinger

en: Conditions
nb-NO: Betingelser

en: Use Default for All
nb-NO: Bruk standard for alle

en: Check to display default content in all products
nb-NO: Merk for å vise standardinnhold i alle produkter

en: Priority
nb-NO: Prioritet

en: Product Categories
nb-NO: Produktkategorier

en: Select categories if you want to show tab in selected category only. If nothing is selected it will be shown for all categories.
nb-NO: Velg kategorier hvis du vil vise fane kun i valgt kategori. Hvis ingenting er valgt, vil den bli vist for alle kategorier.

en: Custom Product Tabs
nb-NO: Egendefinerte produktfaner

en: There is no any custom tab to be set specific to the product.
nb-NO: Det er ingen egendefinert fane som er spesifikt for produktet.

en: Click here to add custom tabs.
nb-NO: Klikk her for å legge til egendefinerte faner.

en: Default Content will be displayed if nothing is entered in the Product
nb-NO: Standardinnhold vil bli vist hvis ingenting er lagt inn i produktet

en: Default for All
nb-NO: Standard for alle

en: Tab Key
nb-NO: Fane-nøkkel

en: Tab updated.
nb-NO: Fane oppdatert.

en: Custom field updated.
nb-NO: Egendefinert felt oppdatert.

en: Custom field deleted.
nb-NO: Egendefinert felt slettet.

en: Tab restored to revision from %s
nb-NO: Fane gjenopprettet fra revisjon fra %s

en: Tab published.
nb-NO: Fanen publisert.

en: Tab saved.
nb-NO: Fanen lagret.

en: Tab submitted.
nb-NO: Fanen sendt inn.

en: Tab scheduled for: <strong>%1$s</strong>.
nb-NO: Fanen planlagt for: <strong>%1$s</strong>.

en: Tab draft updated.
nb-NO: Utkast til fanen oppdatert.

en: Product Tabs
nb-NO: Produktfaner

en: Product Tab Settings
nb-NO: Innstillinger for produktfaner

en: Disable the_content Filter
nb-NO: Deaktiver the_content-filteret

en: Enable this checkbox if you are using a page builder and have problems with the content preview.
nb-NO: Aktiver denne avmerkingsboksen hvis du bruker en sidebygger og har problemer med forhåndsvisningen av innholdet.

en: Settings
nb-NO: Innstillinger

en: Go Pro
nb-NO: Bli Pro

en: Add New Tab
nb-NO: Legg til ny fane

en: New Tab
nb-NO: Ny fane

en: Edit Tab
nb-NO: Rediger fane

en: View Tab
nb-NO: Vis fane

en: Search Tabs
nb-NO: Søk faner

en: Parent Tabs:
nb-NO: Foreldrefaner:

en: No tabs found.
nb-NO: Ingen faner funnet.

en: No tabs found in Trash.
nb-NO: Ingen faner funnet i papirkurven.

note: Description of the plugin/theme
en: Product Tabs for WooCommerce is the best WordPress plugin to add new tabs for WooCommerce products. You can add as many custom tabs as you need to the product using this plugin.
nb-NO: Produktfaner for WooCommerce er den beste WordPress-pluginen for å legge til nye faner for WooCommerce-produkter. Du kan legge til så mange tilpassede faner du trenger til produktet ved å bruke denne pluginen.

[ctx: post type general name]
en: Tabs
nb-NO: Faner

[ctx: post type singular name]
en: Tab
nb-NO: Fane

[ctx: admin menu]
en: Product Tabs for WooCommerce
nb-NO: Produktfaner for WooCommerce

[ctx: add new on admin bar]
en: Tab
nb-NO: Fane
