Product Tabs for WooCommerce 2.0.21 - en to nl-NL translation catalogue (43 entries)

note: Plugin Name of the plugin/theme
en: Product Tabs for WooCommerce
nl-NL: Producttabbladen voor WooCommerce

en: Version: %s
nl-NL: Versie: %s

en: Getting Started
nl-NL: Aan de slag

en: Tab: Settings
nl-NL: Tabblad: Instellingen

en: Conditions
nl-NL: Voorwaarden

en: Use Default for All
nl-NL: Standaard gebruiken voor allemaal

en: Check to display default content in all products
nl-NL: Vink aan om standaardinhoud in alle producten weer te geven

en: Priority
nl-NL: Prioriteit

en: Product Categories
nl-NL: Productcategorieën

en: Select categories if you want to show tab in selected category only. If nothing is selected it will be shown for all categories.
nl-NL: Selecteer categorieën als je het tabblad alleen in de geselecteerde categorie wilt weergeven. Als er niets is geselecteerd, wordt het voor alle categorieën weergegeven.

en: Custom Product Tabs
nl-NL: Aangepaste producttabbladen

en: There is no any custom tab to be set specific to the product.
nl-NL: Er is geen aangepast tabblad ingesteld specifiek voor het product.

en: Click here to add custom tabs.
nl-NL: Klik hier om aangepaste tabbladen toe te voegen.

en: Default Content will be displayed if nothing is entered in the Product
nl-NL: Standaardinhoud wordt weergegeven als er niets is ingevoerd in het product

en: Default for All
nl-NL: Standaard voor allemaal

en: Tab Key
nl-NL: Tabtoets

en: Tab updated.
nl-NL: Tabblad bijgewerkt.

en: Custom field updated.
nl-NL: Aangepast veld bijgewerkt.

en: Custom field deleted.
nl-NL: Aangepast veld verwijderd.

en: Tab restored to revision from %s
nl-NL: Tabblad hersteld naar revisie van %s

en: Tab published.
nl-NL: Tab gepubliceerd.

en: Tab saved.
nl-NL: Tab opgeslagen.

en: Tab submitted.
nl-NL: Tab ingediend.

en: Tab scheduled for: <strong>%1$s</strong>.
nl-NL: Tab gepland voor: <strong>%1$s</strong>.

en: Tab draft updated.
nl-NL: Tab concept bijgewerkt.

en: Product Tab Settings
nl-NL: Instellingen voor Product Tab

en: Disable the_content Filter
nl-NL: Deactiveer de_content filter

en: Enable this checkbox if you are using a page builder and have problems with the content preview.
nl-NL: Schakel dit selectievakje in als je een pagina bouwer gebruikt en problemen hebt met de inhoudsweergave.

en: Settings
nl-NL: Instellingen

en: Go Pro
nl-NL: Ga Pro

en: Add New Tab
nl-NL: Nieuwe Tab Toevoegen

en: New Tab
nl-NL: Nieuwe Tab

en: Edit Tab
nl-NL: Tab Bewerken

en: View Tab
nl-NL: Tab Bekijken

en: Search Tabs
nl-NL: Zoek Tabs

en: Parent Tabs:
nl-NL: Hoofd Tabs:

en: No tabs found.
nl-NL: Geen tabs gevonden.

en: No tabs found in Trash.
nl-NL: Geen tabs gevonden in Prullenbak.

note: Description of the plugin/theme
en: Product Tabs for WooCommerce is the best WordPress plugin to add new tabs for WooCommerce products. You can add as many custom tabs as you need to the product using this plugin.
nl-NL: Producttabs voor WooCommerce is de beste WordPress-plugin om nieuwe tabbladen voor WooCommerce-producten toe te voegen. U kunt zoveel aangepaste tabbladen toevoegen als u nodig heeft voor het product met behulp van deze plugin.

[ctx: post type general name]
en: Tabs
nl-NL: Tabbladen

[ctx: post type singular name]
en: Tab
nl-NL: Tabblad

[ctx: admin menu]
en: Product Tabs for WooCommerce
nl-NL: Producttabs voor WooCommerce

[ctx: add new on admin bar]
en: Tab
nl-NL: Tabblad
