Product Tabs for WooCommerce 2.0.21 - en to pl-PL translation catalogue (44 entries)

note: Plugin Name of the plugin/theme
en: Product Tabs for WooCommerce
pl-PL: Karty produktów dla WooCommerce

en: Version: %s
pl-PL: Wersja: %s

en: Getting Started
pl-PL: Wprowadzenie

en: Tab: Settings
pl-PL: Zakładka: Ustawienia

en: Conditions
pl-PL: Warunki

en: Use Default for All
pl-PL: Użyj domyślnych dla wszystkich

en: Check to display default content in all products
pl-PL: Zaznacz, aby wyświetlić domyślne treści we wszystkich produktach

en: Priority
pl-PL: Priorytet

en: Product Categories
pl-PL: Kategorie produktów

en: Select categories if you want to show tab in selected category only. If nothing is selected it will be shown for all categories.
pl-PL: Wybierz kategorie, jeśli chcesz wyświetlić zakładkę tylko w wybranej kategorii. Jeśli nic nie jest zaznaczone, będzie wyświetlana dla wszystkich kategorii.

en: Custom Product Tabs
pl-PL: Niestandardowe karty produktów

en: There is no any custom tab to be set specific to the product.
pl-PL: Nie ma żadnej niestandardowej zakładki przypisanej do produktu.

en: Click here to add custom tabs.
pl-PL: Kliknij tutaj, aby dodać niestandardowe zakładki.

en: Default Content will be displayed if nothing is entered in the Product
pl-PL: Domyślna treść będzie wyświetlana, jeśli nic nie zostanie wprowadzone w produkcie

en: Default for All
pl-PL: Domyślne dla wszystkich

en: Tab Key
pl-PL: Klucz zakładki

en: Tab updated.
pl-PL: Zakładka zaktualizowana.

en: Custom field updated.
pl-PL: Niestandardowe pole zaktualizowane.

en: Custom field deleted.
pl-PL: Niestandardowe pole usunięte.

en: Tab restored to revision from %s
pl-PL: Zakładka przywrócona do wersji z %s

en: Tab published.
pl-PL: Zakładka opublikowana.

en: Tab saved.
pl-PL: Zakładka zapisana.

en: Tab submitted.
pl-PL: Zakładka wysłana.

en: Tab scheduled for: <strong>%1$s</strong>.
pl-PL: Zakładka zaplanowana na: <strong>%1$s</strong>.

en: Tab draft updated.
pl-PL: Zaktualizowano szkic zakładki.

en: Product Tabs
pl-PL: Zakładki produktów

en: Product Tab Settings
pl-PL: Ustawienia zakładki produktu

en: Disable the_content Filter
pl-PL: Wyłącz filtr the_content

en: Enable this checkbox if you are using a page builder and have problems with the content preview.
pl-PL: Zaznacz to pole, jeśli używasz kreatora stron i masz problemy z podglądem treści.

en: Settings
pl-PL: Ustawienia

en: Go Pro
pl-PL: Przejdź na wersję Pro

en: Add New Tab
pl-PL: Dodaj nową zakładkę

en: New Tab
pl-PL: Nowa zakładka

en: Edit Tab
pl-PL: Edytuj zakładkę

en: View Tab
pl-PL: Zobacz zakładkę

en: Search Tabs
pl-PL: Szukaj zakładek

en: Parent Tabs:
pl-PL: Zakładki nadrzędne:

en: No tabs found.
pl-PL: Nie znaleziono zakładek.

en: No tabs found in Trash.
pl-PL: Nie znaleziono zakładek w koszu.

note: Description of the plugin/theme
en: Product Tabs for WooCommerce is the best WordPress plugin to add new tabs for WooCommerce products. You can add as many custom tabs as you need to the product using this plugin.
pl-PL: Zakładki produktowe dla WooCommerce to najlepsza wtyczka WordPress do dodawania nowych zakładek do produktów WooCommerce. Możesz dodać tyle niestandardowych zakładek, ile potrzebujesz do produktu, korzystając z tej wtyczki.

[ctx: post type general name]
en: Tabs
pl-PL: Zakładki

[ctx: post type singular name]
en: Tab
pl-PL: Zakładka

[ctx: admin menu]
en: Product Tabs for WooCommerce
pl-PL: Zakładki produktowe dla WooCommerce

[ctx: add new on admin bar]
en: Tab
pl-PL: Zakładka
