Product Tabs for WooCommerce 2.0.21 - en to sv-SE translation catalogue (43 entries)

note: Plugin Name of the plugin/theme
en: Product Tabs for WooCommerce
sv-SE: Produktflikar för WooCommerce

en: Getting Started
sv-SE: Komma igång

en: Tab: Settings
sv-SE: Flik: Inställningar

en: Conditions
sv-SE: Villkor

en: Use Default for All
sv-SE: Använd standard för alla

en: Check to display default content in all products
sv-SE: Kolla för att visa standardinnehåll i alla produkter

en: Priority
sv-SE: Prioritet

en: Product Categories
sv-SE: Produktkategorier

en: Select categories if you want to show tab in selected category only. If nothing is selected it will be shown for all categories.
sv-SE: Välj kategorier om du vill visa fliken endast i den valda kategorin. Om inget är valt kommer den att visas för alla kategorier.

en: Custom Product Tabs
sv-SE: Anpassade produktflikar

en: There is no any custom tab to be set specific to the product.
sv-SE: Det finns ingen anpassad flik som kan ställas in specifikt för produkten.

en: Click here to add custom tabs.
sv-SE: Klicka här för att lägga till anpassade flikar.

en: Default Content will be displayed if nothing is entered in the Product
sv-SE: Standardinnehåll kommer att visas om inget anges i produkten

en: Default for All
sv-SE: Standard för alla

en: Tab Key
sv-SE: Fliknyckel

en: Tab updated.
sv-SE: Flik uppdaterad.

en: Custom field updated.
sv-SE: Anpassat fält uppdaterat.

en: Custom field deleted.
sv-SE: Anpassat fält raderat.

en: Tab restored to revision from %s
sv-SE: Flik återställd till revision från %s

en: Tab published.
sv-SE: Flik publicerad.

en: Tab saved.
sv-SE: Flik sparad.

en: Tab submitted.
sv-SE: Flik skickad.

en: Tab scheduled for: <strong>%1$s</strong>.
sv-SE: Flik schemalagd för: <strong>%1$s</strong>.

en: Tab draft updated.
sv-SE: Flikutkast uppdaterad.

en: Product Tabs
sv-SE: Produktflikar

en: Product Tab Settings
sv-SE: Inställningar för produktflik

en: Disable the_content Filter
sv-SE: Inaktivera the_content-filter

en: Enable this checkbox if you are using a page builder and have problems with the content preview.
sv-SE: Aktivera denna kryssruta om du använder en sidbyggare och har problem med innehållsförhandsvisningen.

en: Settings
sv-SE: Inställningar

en: Go Pro
sv-SE: Gå Pro

en: Add New Tab
sv-SE: Lägg till ny flik

en: New Tab
sv-SE: Ny flik

en: Edit Tab
sv-SE: Redigera flik

en: View Tab
sv-SE: Visa flik

en: Search Tabs
sv-SE: Sök flikar

en: Parent Tabs:
sv-SE: Överordnade flikar:

en: No tabs found.
sv-SE: Inga flikar hittades.

en: No tabs found in Trash.
sv-SE: Inga flikar hittades i papperskorgen.

note: Description of the plugin/theme
en: Product Tabs for WooCommerce is the best WordPress plugin to add new tabs for WooCommerce products. You can add as many custom tabs as you need to the product using this plugin.
sv-SE: Produktflikar för WooCommerce är det bästa WordPress-pluginet för att lägga till nya flikar för WooCommerce-produkter. Du kan lägga till så många anpassade flikar som du behöver till produkten med hjälp av detta plugin.

[ctx: post type general name]
en: Tabs
sv-SE: Flikar

[ctx: post type singular name]
en: Tab
sv-SE: Flik

[ctx: admin menu]
en: Product Tabs for WooCommerce
sv-SE: Produktflikar för WooCommerce

[ctx: add new on admin bar]
en: Tab
sv-SE: Flik
